Κάντε τώρα like στην σελίδα μας στο f/b ή
πατήστε πάνω στο ανάλογο εικονίδιο και μεταφερθείτε όπου θέλετε εσείς να μας ακολουθήσετε . Σάς περιμένουμε στην παρέα μας και καλή σας διαδικτυακή περιήγηση ....
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2CHe_LsoH8iEQ0pFHMu5trBKIsSPE7FlP5BnEucmPwfG0tPO92DNZttK1FBYiV1LboJpWoewNzw_HL_B-a0CejWKWaAHciSPDl2kp0qiIFhVXqQ8JC0KhwMLC3JNbsJMJz6iG4L3i4E9p/s0/2392925782.png)
![https://www.facebook.com/Senariografos](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVjlQl0QCDyFPdHnRwLc1czfLhEpTAO1nWq19lWJjgsIDcgGZnbPCYWszGUNwEw7xf3MZMyIYzGleS4GRieUKVLiLjynqr8GW9i0WRwXDThMxHdFd8SA-kUlDcuuZG-ZPTkC7LOfXA1IQT/s1600/nea-senariografos.png)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2CHe_LsoH8iEQ0pFHMu5trBKIsSPE7FlP5BnEucmPwfG0tPO92DNZttK1FBYiV1LboJpWoewNzw_HL_B-a0CejWKWaAHciSPDl2kp0qiIFhVXqQ8JC0KhwMLC3JNbsJMJz6iG4L3i4E9p/s0/2392925782.png)
Για οποιοδήποτε λόγο μην διστάσετε να μας στείλετε ένα e-mail αναφέροντας στο μήνυμά σας το ζητούμενο αυτής τής επικοινωνίας και σας επισημαίνουμε να τσεκάρετε αν γράψατε σωστά το e-mail και το τηλέφωνό σας για να έρθουμε σε επαφή μαζί σας .
Aν διαπιστώσετε ότι δεν ανταποκριθήκαμε σε οποιοδήποτε μήνυμα που μας στείλατε, παρακαλούμε όπως επαναλάβετε την αποστολή του .
Email: senariografos.gr@gmail.com