![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEisJzkLc1KJ6Ts7TZ3ut3lw7y-9_N3qAlesUkV3UDX9zNFp_1IDr979ATlIvCuW6B3PRbSyoISBwurLjhEIyZLdl8MnC8Ai8tHHFIedHAzVtN_l1yjX49r74SRwn9CMpMnMQact9y_t0mA/s1600/tromaktiko2.jpg)
Όταν κοιμόμαστε, ο οργανισμός μας αλλάζει εντελώς ρώτα...
Για την ακρίβεια, όταν κοιμόμαστε, το σώμα μας... παραλύει!! Το κάνει αυτό ο οργανισμός μας, ώστε να μην αντιδράει βάσει των ερεθισμάτων που λαμβάνει από τα όνειρα που βλέπουμε.
Via
Για την ακρίβεια, όταν κοιμόμαστε, το σώμα μας... παραλύει!! Το κάνει αυτό ο οργανισμός μας, ώστε να μην αντιδράει βάσει των ερεθισμάτων που λαμβάνει από τα όνειρα που βλέπουμε.
Via