![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjeLtBXYRsrMQ7FihBjE4fTQICMB2Pezyat2kxT_CaxOZ6FpjtcL_zeg9raZvTygd558URZCanlBt12hJFd4AzJ5iS1eegELxrTUe9O1L-Nmh3PLAThuwrNL2kyHShswalBI2uBZB07kEc/s1600/eurovision.jpg)
Στις 4 Μαρτίου θα αναδειχθεί η ελληνική συμμετοχή στον 60ο Πανευρωπαϊκό Διαγωνισμό Τραγουδιού της Eurovision,...
μέσω του Ελληνικού Τελικού που διοργανώνουν η ΝΕΡΙΤ και το Mad TV. Στον Ελληνικό Τελικό, ο οποίος θα μεταδοθεί απευθείας από τη ΝΕΡΙΤ, θα διαγωνιστούν οι καλλιτέχνες με την εξής σειρά μετά από κήρωση:
1. C:REAL – «Crash And Burn»2. Θωμαή Απέργη & Legend «Jazz & Συρτάκι»3. Barrice – «Ela»4. Shaya Hansen – «Sunshine»5. Μαρία-Έλενα Κυριάκου – «One Last Breath
Via
μέσω του Ελληνικού Τελικού που διοργανώνουν η ΝΕΡΙΤ και το Mad TV. Στον Ελληνικό Τελικό, ο οποίος θα μεταδοθεί απευθείας από τη ΝΕΡΙΤ, θα διαγωνιστούν οι καλλιτέχνες με την εξής σειρά μετά από κήρωση:
1. C:REAL – «Crash And Burn»2. Θωμαή Απέργη & Legend «Jazz & Συρτάκι»3. Barrice – «Ela»4. Shaya Hansen – «Sunshine»5. Μαρία-Έλενα Κυριάκου – «One Last Breath
Via