![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhj6-6PHZv1yKT55gpO1bk2H8mw8ASMtCxyGpEX47BIYjjtkznxPkB0dxxVDCLG3Alv_mAqwH3rh-kp7om43JavE3eg_lTrhzOme1suzgmRyMOPHlYubmpob2JCJsrSgBf_filt3C3PPlXH/s200/smileylol2.gif)
Πάει ένας Κινέζος σε ένα μπαρ για ποτό: Θέλω μία τεκίλα, λέει με σιγανή φωνή στον τεραστίων διαστάσεων μαύρο...μπάρμαν; Τι λες
βρε κουνούπι δεν σε άκουσα; του λέει ο μαύρος μπάρμαν. Πιο δυνατά δεν μπορείς; Θέλω μία τεκίλα, ξανά λέει ακόμη πιο σιγά ο Κινέζος. Ρε κιτρινιάρη δεν έχεις φωνή μέσα σου; Δεν έχεις μαγκιά; Τσαγανό; Δεν είσαι άνδρας εσύ; Έλα μέσα από την μπάρα να κάνεις εσύ τον μπάρμαν και έγω τον πελάτη να σου δείξω πως παραγγέλνουν οι άνδρες.
Αλλάζουν θέσεις: ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΤΕΚΙΛΑ ΣΚΑΤΟΚΙΤΡΙΝΙΑΡΗ ΜΟΤΗΕRFUCKER, λέει ο μαύρος χτυπώντας δυνατά την γροθιά του στο μπαρ. Δεν σερβίρουμε σε μαύρους, ψιθυρίζει ο Κινέζος...
Via