Η γυναίκα του λέει: Θέλω να χωρίσουμε επειδή τα έχω με τον καλύτερο φίλο σου και είναι και καλύτερος εραστής...
Ο Μήτσος αρχίζει και θυμώνει αλλά δεν λέει τίποτα, απλώς αυξάνει ταχύτητα και φτάνει τα 80 χλμ. Η γυναίκα του συνεχίζει... Θέλω το σπίτι και τα παιδιά... Ο Μήτσος δεν μιλάει και αυξάνει ταχύτητα στα 90 χλμ... - Θέλω όλες τις καταθέσεις και όλες τις πιστωτικές... Ο Μήτσος φουλάρει στα 100 και κατευθύνεται προς έναν τοίχο, οπότε και απορημένη η γυναίκα του τον ρωτάει... Εσύ, Μήτσο, δεν θέλεις τίποτα; Eκείνος απαντάει λίγο πριν χτυπήσουν τον τοίχο... Έχω όλα όσα χρειάζομαι. Και εκείνη ρωτάει: Τι έχεις, Μήτσο; Και απαντάει εκείνος: Τον αερόσακο!
Via