![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEita-I1ifZLCllK5SxHagEcLMUxs38xzQipISLTqWzEvriqDwFRMQHg_T0bJSKGq5plwKrSWCnsQuFaSxAquvg-0MRsjVog_XPf7_HcDkIk_jP74wIImxCTnWNHnNw_g4Egn6Zng7mk5iQ/s200/smileyxaxaxa.jpg)
Ψιλικατζής: Ψιλοπράγµατα Φούρναρης: Ψίχουλα Ιερόδουλη: Αραχνιάσαμε Μανά?ης: Κολοκύθια Αγρότης: Ζήσε Μάη µου να φας τριφύλλι Ψαράς: Ούτε λέπι Φαρμακοποιός: Με το σταγονόμετρο Mηχανικός αυτοκινήτων: Στο ρελαντί Έµπορος χαλιών: Χάλια Ιερόδουλη: Αραχνιάσαμε Ναυτικός: Πιάσαμε πάτο Βοθρατζής: Σκ@τ@ Στρατιωτικός: Βήμα σημειωτόν Ανθοπώλης: Μαρασμός Υφασµατέµπορας: Πανί µε πανί Ηλεκτρολόγος: Δεν βλέπω φως Κοµµωτής: τρίχες Νεκροθάφτης: Ψόφια πράγματα
Tυπογράφος: Ούτε φύλλο Νεκροθάφτης: Μεγάλη νέκρα Μαντάμ» σε οίκο ανοχής: Πεσμένα πράγματα Χρηματιστής: Δεκάρα τσακιστή Πρωθυπουργός: Παραλάβαμε χάος
Via