![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRWpJMVUzwWlTsCADJu6UEmRFBHQVCtWcTGMFvIRPDVDh0pGHrz0Ct4L1JLJLXIZvlhZ35GqmhG_G_jrhCZLE8_H_nDGOKAWwGWVRAMRf1soMQROqfqssuMiAWuG24kRIjuszJzxYsCO0/s1600/tromaktiko280+Mar.+28+17.14.jpg)
Αν έχεις ή μπορείς να βρείς ένα στερεοφωνικό...
αυτοκινήτου , κατα προτίμηση με mp3 , 3 ηχεία αυτοκινήτου ή και 4, ένα τροφοδοτικό απο ένα παλιό υπολογιστή τότε εύκολα μπορείς να φτιάξεις το δικό σου οικιακό στερεοφωνικό που ούτε χώρο θα σου πιάνει αλλά θα τα σπάει.
Via
αυτοκινήτου , κατα προτίμηση με mp3 , 3 ηχεία αυτοκινήτου ή και 4, ένα τροφοδοτικό απο ένα παλιό υπολογιστή τότε εύκολα μπορείς να φτιάξεις το δικό σου οικιακό στερεοφωνικό που ούτε χώρο θα σου πιάνει αλλά θα τα σπάει.
Via